http://www.websnadno.cz/
http://www.websnadno.cz/
Registrace

Katalog

Kontakt
Webové stránky
Byl(a) jste odhlášen(a)!
Pokud se problém opakuje: zapněte COOKIES, smažte CACHE prohlížeče nebo vypněte IP zabezpečení u přihlášení. [1]

O co jde?

Služba pro snadnou tvorbu webových stránek a eShopů, jejich administraci a uložení na našich serverech. V základní verzi zdarma! První "WebGenerátor" na českém internetu.

Pro koho?

Pro prezentaci firem, služeb, fotografií... Web jako osobní blog nebo internetový obchod. WebSnadno.cz vytváří webové stránky pro nenáročné i složité weby v jazykových mutacích.

Proč WebSnadno.cz používat?

Webová stránka na vlastní doméně do 5 minut. Snadný a intuitivní redakční systém (správa stránek). Kvalitní grafické šablony. Funkce jako SEO optimalizace, eShop, email, FTP, statistiky, zálohování...

Reference našich klientů

Od roku 2006 používám server websnadno.cz pro tvorbu osobních stránek www.indianhead.cz (www.ir.wbs.cz). Oceňuji především příjemné uživatelské prostředí, bohatou nabídku služeb, skvělou komunikaci v poradenství a hlavně jednoduchou obsluhu, která mi velmi šetří čas s provozem webu.

INDIANHEAD.CZ návštěvníkům přináší internetový dárkový obchod Indianhead Gift Shop, občanské sdružení Indianhead Club Pilsen a virtuální pohled do sbírek soukromého sběratele militarií americké armády Indianhead Museum.

Ivan Rollinger / indianhead.cz

Spolupráce s Vámi je prima.

Můj web je o cestování, o koních a zkrátka o životě...

Exnerová / fortius.websnadno.cz

Websnadno.cz je nejen nejsofistikovanějším webgenerátorem na českém internetu, ale pro mé podnikání se stal klíčovým společníkem. Zakoupil jsem si licenci business a provedl seo-optimalizaci, díky které začaly mé stránky akceptovat vyhledavače. Do té doby jsem byl téměř neviditelný. Co je ale podle mého ještě zajímavější jsou reklamy, které mohu v rámci licence využívat. Služby za které bych normálně platil neuvěřitelné peníze (tvorba stránek ,seo-optimalizace ,reklama), zde dostávám za 250Kč měsíčně. WebSnadno.cz Všem vřele doporučuji a týmu WebSnadno.cz chci poděkovat za jejich neuvěřitelně precizní a důmyslnou práci. Pokud podnikáte tak jedině s websnadno.cz.

Ing. Viktor Pokorný / postelova.cz

Aktuality

Vytvořte si web na naší nové platformě pro náročné:
PageRide - tvorba webových stránek
Ke dni 1.12.2015 registrujeme
745 303 internetových stránek a 4 912 290 fotografií.

03.11.2015 > Důležitá zpráva!

Problémy s e-mailem? Důležitá zpráva i pro ty, kteří problémy s e-mailovou schránkou nemají. Stále častěji dochází k prolomení příliš snadných hesel. Útočník tak schránku zneužije k šíření nevyžádané pošty. Tím se Vaše schránka (a i celý náš server) dostává do blacklistů a Vaše regulérní pošta je zamítána. Důrazně doporučujeme změnit hesla e-mailových schránek na složitá hesla obsahující různě velká písmena a čísla. Změnu hesla můžete provést v administraci stránky / Nástroje / Nastavení emailů

01.10.2015 > Partnerský program

Máte ve svém okolí známé, kteří přemýšlejí nad novou webovou stránkou? Doporučte jim naši službu a vydělejte na tom! Nebo jednoduše vložte na své stránky naši reklamu a ta už Vám bude vydělávat sama.

11.09.2015 > Nový XML feed pro Zboží.cz

Dle nových pravidel Zboží.cz (Seznamu.cz) pro XML feed položek zboží Vašeho e-shopu jsme připravili nový feed dostupný vždy na adrese: vaseadresaeshopu.cz/eshop/seznam.xml

Doporučujeme: PageRide - tvorba webových stránek
Copyright © 2003-2015 WebSnadno.cz
TOPlist